Drzwi drewniane nie z katalogu

Wzory drzwi drewnianych – co możemy zaoferować?

Przeglądając foldery ofertowe producentów drzwi można bez problemu znaleźć sporo ciekawych propozycji. Drzwi z przeszkleniem lub bez, z wycięciami, żłobieniami, gładkie, z metalowymi obiciami itp. Jednak katalogi z reguły są mocno ograniczone i skupiają się wokół kilkunastu-kilkudziesięciu najpopularniejszych modeli. A co, jeśli nie znajdziesz wzoru, który trafi w Twój gust?

Drzwi z szablonu lub na indywidualne zamówienie

Szkic - architektura

Jak pisaliśmy w jednym z poprzednich artykułów o drzwiach na wymiar, są one niejako wizytówką domu. Mają moc dodawania uroku fasadzie lub zniweczenia nawet najbardziej wymuskanej aranżacji. Podobnie drzwi wewnętrzne mogą być albo dopełnieniem wystroju, albo w najlepszym wypadku po prostu nie rzucać się w oczy.

Nam jednak zależy na czymś ekstra; czymś, co będzie dopełnieniem kompozycji całego domu. Tutaj warto zainteresować się drzwiami na zamówienie z możliwością pełnej personalizacji – od rozmiaru, kształtu i materiału, poprzez wzór, rodzaj przeszklenia, aż po wykończeniowe detale. Oczywiście będą one stosunkowo droższe od standardowych modeli, ale zdecydowanie atrakcyjniejsze.

Wybieramy drzwi – te jedyne w swoim rodzaju

Nasza firma zajmuje się produkcją drewnianych drzwi i okien, również zupełnie niestandardowych, zgodnych z wizją klienta. Niejednokrotnie zdarzyło nam się realizować artystyczne projekty, niemożliwe do wykonania w normalnych warunkach.

Drzwi fabryczne charakteryzują się prostotą kształtów i żłobień, gdyż wytwarzane są masowo przez maszyny. Człowiek natomiast może o wiele więcej. Podczas produkcji naszych elementów wkładamy w pracę nie tylko 100% zaangażowania, ale również serce. To właśnie pasja, doświadczenie i wiedza sprawiają, że możemy zaoferować coś więcej, niż po prostu drzwi (naszą ofertę poznasz w zakładce ofertowej: drzwi drewniane zewnętrzne).

Drzwi wejściowe - wzór

Na początku zawsze spotykamy się z klientem czy to w naszym biurze, czy wirtualnie by ustalić wstępny koncept i wizję. Czasami zdarzają się klienci idealni, którzy od razu dokładnie wiedzą czego chcą, ale znacznie częściej polegają na naszym doświadczeniu.

Jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. W trakcie ustaleń dobieramy parametry takie jak: kierunki otwierania drzwi, rodzaje progów, zabezpieczenia antywłamaniowe itp., następnie przechodzimy do wizualnej strony i ustalamy wielkość i kształt drzwi, rodzaj przeszklenia (lub jego brak), wycięcia, zdobienia, a także rodzaj wykończeń.

Dopiero gdy mamy już ustalone wszystkie szczegóły zabieramy się do pracy. Na drzwi trzeba trochę poczekać, bo w przeciwieństwie do innych firm nie oferujemy gotowych modeli, ponieważ wszystkie wykonywane są wyłącznie na zamówienie.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, że takie drewniane drzwi będą absolutnie unikalne, dopasowane do aranżacji mieszkaniowej (wewnętrznej i zewnętrznej) i po prostu Twoje – takie jak sobie wymarzysz.

Nie ma absolutnie żadnych ograniczeń poza wyobraźnią i funkcjonalnością. Drewno jest szlachetnym i na tyle dającym się formować materiałem, że można z niego wyczarować prawdziwe cuda: drzwi, będące niczym magiczne wrota do Twojego domu.

4.7/5 - (4 votes)

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj wynik działania: *