Wkładki do zamków - zestawienie

Wkładki do zamków w drzwiach, o czym powinieneś wiedzieć?

Wybierając drzwi zewnętrzne do domu, z pewnością zwracasz uwagę na atesty, wytrzymałość, wzmocnienia antywłamaniowe, zabezpieczenia antywyważeniowe i wiele innych. Drzwi są tak mocne, jak ich najsłabszy element, a tym zazwyczaj może być zamek. Solidne drzwi wymagają dobrych wkładek. Dowiedz się, co warto o nich wiedzieć przed zakupem.

Czytaj więcej

Okna i drzwi w ofercie na raty

Okna i drzwi drewniane na raty

Planujesz wymianę okien lub drzwi w mieszkaniu, ale nie wiesz, czy Twój budżet temu podoła? Rzeczywiście, taki jednorazowy wydatek może wydawać się dużą kwotą. Aby ułatwić naszym klientom decyzje zakupowe i nie obciążać zanadto ich domowego budżetu, oferujemy preferencyjne warunki ratalne w Credit Agricole.

Czytaj więcej

Terminy i definicje techniczne dla drzwi

Terminy dotyczące drzwi wejściowych

Zakup drzwi wejściowych… w teorii prosta sprawa. Wybierasz wielkość drzwi i sposób ich otwierania drzwi i, kolor. Nic bardziej mylnego. Jeśli chcesz dokonać dobrego zakupu, musisz znać podstawowe terminy. Czy wiesz co to są drzwi bezprzylgowe? Co to jest system jednego klucza albo czym muszą charakteryzować się drzwi antywłamaniowe? Jeśli nie, zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej

Drzwi drewniane nie z katalogu

Wzory drzwi drewnianych – co możemy zaoferować?

Przeglądając foldery ofertowe producentów drzwi można bez problemu znaleźć sporo ciekawych propozycji. Drzwi z przeszkleniem lub bez, z wycięciami, żłobieniami, gładkie, z metalowymi obiciami itp. Jednak katalogi z reguły są mocno ograniczone i skupiają się wokół kilkunastu-kilkudziesięciu najpopularniejszych modeli. A co, jeśli nie znajdziesz wzoru, który trafi w Twój gust?

Czytaj więcej