Okna dwukolorowe – rozwiązanie o dużym potencjale aranżacyjnym Sprawdź, czy dla Ciebie?

Nowoczesne technologie i zmieniające się trendy w budownictwie wymuszają pojawianie się nowych, lepszych rozwiązań w zakresie stolarki okiennej. Niektóre z nich zapewniają wyższe parametry okna, a inne… po prostu dobrze się prezentują.

Okna to przecież nie tylko otwory w ścianach, to przede wszystkim elementy dekoracyjne domu. Jako takie, powinny komponować się ze ścianami i projektem budynku.

Po co iść na kompromisy
skoro można zamówić ramy dopasowane do kolorystyki
zewnętrznych i wewnętrznych ścian!

Przesuń suwak na oknie aby zobaczyć porównanie (widok okna z zewnątrz i wewnątrz w wykonaniu dwukolorowym)

Okno dwukolorowe - widok z zewnątrzOkno dwukolorowe - widok z wewnątrz

Okno dwukolorowe - widok z zewnątrzOkno dwukolorowe - widok z wewnątrz

Okna dwukolorowe to także dobre rozwiązanie do obiektów objętych nadzorem konserwatorskim, gdzie zewnętrzne ramy muszą być wykonane z konkretnego rodzaju drewna i utrzymane w ustalonej stylizacji.

Kolorowe ramy okienne
Sposób na urozmaicenie domu

Mówiąc o kolorowych oknach najczęściej myślimy o ramach, które z jednej strony mają inny kolor niż z drugiej. Można zamówić różne wersje kolorystyczne, stylizowane, retro… wybór należy do klienta. Okna drewniane dwukolorowe od firmy Bracia Nowaccy wykonywane są w nowoczesnej technologii, umożliwiającej uzyskanie doskonałych parametrów jakościowych, przy zachowaniu optymalnej ceny.

Mają być białe okna od wewnątrz a ciemne na zewnątrz? A może białe okna na zewnątrz a w środku w kolorze naturalnym? Dzięki dwukolorowym oknom wszystko to jest możliwe!

 
 

Wykonujemy na zamówienie dwukolorowe okna drewniane jak również dwukolorowe drzwi drewniane do domów.
Możliwości są ograniczone wyłącznie wyobraźnią - poszczególne elementy konstrukcyjne okien lub drzwi mogą mieć różne kolory, np. kolor szprosów odmienny od koloru ram okiennych.

                                          Okna malowane w kilku kolorach                     

Zamów takie okna do siebie do domu - przejdź do bezpłatnej wyceny.

Okna dwukolorowe dla kogo?

Kolorowe ramy polecane są do wszystkich budynków, w których zależy nam na utrzymaniu innej stylistyki po dwóch przeciwnych stronach ścian. Szczególnie rekomendowane są do obiektów:

  • Objętych nadzorem konserwatorskim – często tylko zewnętrzna cześć okien musi być wykonana w konkretnym stylu, pasującym do wyglądu obiektu.
  • Nad którymi pieczę sprawują zarządcy i wspólnoty mieszkaniowe – zewnętrzne ramy okien w blokach i kamienicach muszą być takie same u wszystkich mieszkańców.
  • Stylizowanych – niektóre domy jednorodzinne utrzymywane są w konkretnej stylistyce np. retro. W takiej sytuacji można pokusić się o inne ramy na zewnątrz, a inne w środku.
  • O wyrazistej kolorystyce – bo czasem trzeba urozmaicić wygląd domu.
  • Inne – wymarzone wnętrze, luksusowe wykończenia i meble. Niech okna również pasują do aranżacji wnętrza – z zewnątrz mogą być białe a od wewnątrz w kolorze ciemnego dębu, tak aby wszystko pasowało do siebie. Dokładamy wszelkiej staranności, aby produkowane przez nas okna były niczym meble – wykończone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.
  • .… - jesteśmy pewni, że nie wymieniliśmy wszystkich powodów. A jaki jest Twój? Dlaczego interesują Cię okna dwukolorowe?

 

Podziel się tym z nami w wiadomości. Napisz do nas, a przedstawimy atrakcyjną ofertę dla Ciebie.

 
 

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj wynik działania: *