Okna i drzwi w ofercie na raty

Okna i drzwi drewniane na raty

Planujesz wymianę okien lub drzwi w mieszkaniu, ale nie wiesz, czy Twój budżet temu podoła? Rzeczywiście, taki jednorazowy wydatek może wydawać się dużą kwotą. Aby ułatwić naszym klientom decyzje zakupowe i nie obciążać zanadto ich domowego budżetu, oferujemy preferencyjne warunki ratalne w Credit Agricole.

Wymiana okien i drzwi na raty – proste finansowanie.

CA Raty na zakup okien i drzwi

Dzięki zakupom na raty możesz jednorazowo wymienić wszystkie elementy, zamiast rozkładać remont na kilka etapów, a jednocześnie nie zostaniesz narażony na niemożliwe do udźwignięcia koszty. Możesz także pozwolić sobie na nowocześniejsze, lepsze rozwiązania, zapewniające większy komfort mieszkania.

Kredyt na wymianę okien otrzymasz bez konieczności wizyty w banku. Wszystkie formalności załatwimy w naszym biurze i przeprowadzimy Cię przez cały proces. Bank Credit Agricole przygotował ofertę kredytową, dzięki której zakupy u nas staną się czystą przyjemnością.

Raty CA to minimum formalności, maksimum korzyści

Jeśli planujesz wymianę okien lub drzwi z naszą firmą, gorąco polecamy do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty. Dzięki kredytowaniu zyskujesz podwójnie: możesz od razu cieszyć się zakupionymi produktami bez konieczności długoletniego odkładania pieniędzy i Twój domowy budżet na tym nie ucierpi.

Kupując na CA Raty:

  • kredyt otrzymasz na miejscu, bez konieczności wizyty w banku,
  • możesz otrzymać nawet 80 000 zł na zakupy,
  • spłatę możesz rozłożyć nawet na 96 miesięcy, ustalając dogodny dla Ciebie termin spłaty,
  • kredyt możesz ubezpieczyć od ryzyka: utraty stałego źródła dochodów, czasowej niezdolności do pracy lub poważnych zachorowań
  • możesz wziąć kredyt z rodzicem i zacząć budować swoją historię kredytową

Więcej informacji na stronie www.CARaty.pl

Lista akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie: www.CARaty.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera. Podany materiał nie stanowi oferty Banku w rozumieniu art. 66 KC.

CA Raty na zakup okien i drzwi

5/5 - (3 votes)

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj wynik działania: *