Myjka do okien - elektryczna firmy Karcher

Gdy poznasz ten sposób na mycie okien, nigdy nie sięgniesz po zwykłą szmatkę.

Nasze babcie robiły to wodą z octem i szmatką, nasi rodzice mieli już do dyspozycji specjalistyczne płyny i gumowe ściągaczki, a my… my mamy coś znacznie lepszego, co mocno ogranicza czas konieczny na mycie okien, a przy tym daje niesamowity efekt.

Koszmar sezonowego mycia

Znasz to uczucie, gdy dłużej już nie można ignorować zacieków na szybach, ograniczonej przejrzystości i smug, które zdążyły niemal na stałe wpisać się do widoku zza okna? Co jakiś czas przychodzi taki moment, gdy nie da się już dłużej tego ignorować, i trzeba chwycić za wiaderko z wodą, płyn do mycia szyb, szmatkę, gąbkę i zarezerwować sobie cały dzień… można i tak, choć jest na to lepszy i szybszy sposób.

O ile mycie okien w małym mieszkaniu nie powinno sprawiać większego problemu, o tyle w domach jednorodzinnych, sklepach i lokalach usługowych jest znacznie więcej okien i trzeba o nie częściej dbać. Dokładne mycie przynajmniej raz w miesiącu to podstawa, by witryna nie odstraszała potencjalnych klientów.

Myjka Kärcher jest uniwersalnym i wygodnym urządzeniem do mycia okien, które znacznie przyspiesza cały proces, pozwala na dokładniejsze mycie bez pozostawienia smug oraz przyczynia się do sporych oszczędności. Zamiast męczyć się z płynem i szmatką, zachęcamy do wypróbowania tego produktu.

Jak działa myjka do okien Kärcher?

Zasada jest bardzo prosta, a to właśnie w prostocie tkwi największa siła myjki. Spryskujesz szybę płynem do mycia, przecierasz szmatką lub dedykowaną szmatką z mikrofibry, a następnie za pomocą ssącej końcówki z gumową ściągaczką dokładnie zbierasz wodę z czyszczonej powierzchni. I już!

To takie proste, a nie pozostawia smug i niedomytych miejsc. Tym samym urządzeniem można czyścić nie tylko okna, ale też inne, gładkie powierzchnie np. płytki, szklane blaty czy kabiny prysznicowe.

Zobacz, film prezentacyjny myjki Kärcher WV 2 Premium Home Line:

Dlaczego o tym piszemy?

Ano właśnie, rzecz najważniejsza. Właśnie ruszyła promocja, w której nasi klienci będą mieli możliwość otrzymania tego produktu za symboliczną złotówkę. To nie żaden konkurs czy losowanie, ale gwarantowana okazja, w której każdy, kto spełni warunki otrzyma taką myjkę Kärcher z serii Premium Home Line. A co konkretnie trzeba zrobić?

Promocja na okna i drzwi do 25% i gratis - myjka Karcher

 

Szczegóły promocji można znaleźć tutaj: https://www.bracianowaccy.pl/wiosenna-promocja-2018/

Użyte w tekście nazwy handlowe i znaki towarowe zostały zamieszczone w celach informacyjnych. Materiały na temat myjki pochodzą ze strony producenta: https://www.kaercher.com/pl/home-garden/myjki-do-okien/wv-2-premium-home-line-16334100.html (znaleźć tam można szczegóły urządzenia i dokładny opis jego działania).

4.7/5 - (7 votes)

2 Comments

  • Anka

    Mam okna, mam już tę myjkę – nazywam ją odkurzaczem do okien 🙂
    Szczerze polecam takiego Karchzera bo znacząco ułatwia pracę, szukam właśnie takiej jak ta biała, ponieważ mam model sprzed lat – żółty a ten biały według producenta jest lżejszy. Ile to znajomych się dziwi, jak mówię że mam odkurzacz do okien 🙂

    • Redakcja

      Rzeczywiście w Internecie przewija się określenie odkurzacz do okien 🙂 Dziękujemy za komentarz!

  • Write a Comment

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Podaj wynik działania: *