Letnie inspiracje w dekoracji wnętrz

Dekoracja wnętrz nie musi pozostawać taka sama przez cały rok. Oczywiście nie ma potrzeby zmieniać całego wystroju mieszkania w każdej porze roku, ale istnieje cała masa rzeczy, które zmienić można łatwo, a które pozwalają w znacznym stopniu odmienić wnętrze domu. Inspiracje na lato to przede wszystkim nawiązania do tej właśnie pory roku – a więc symboliczne otwarcie wnętrza na świat na zewnątrz.

Read more

Letnie pomysły na aranżację tarasu

Aranżacja tarasu to sztuka, o której można by powiedzieć bardzo dużo. Tarasy to oczywiście nie tylko meble i ozdoby, ale również taka ich aranżacja, by całość prezentowała się świetnie i była funkcjonalna. Właśnie funkcjonalność jest istotą tarasu – to przestrzeń, w której powinno się móc spędzić czas i zrelaksować w czasie trwania cieplejszej pory roku. Współczesny taras to również rośliny, o obecność których warto zadbać.

Read more

Jak zadbać o więcej światła w domu?

Być może wiele osób nie jest tego świadomych, lecz słońce jest niezbędne do codziennego funkcjonowania. Jego brak ma swoje negatywne odbicie nie tylko w sferze zdrowotnej, lecz także w zakresie samopoczucia i energii życiowej. Nic zatem dziwnego, że gdy tylko kończy się lato, a niebo zasnuwają stalowe chmury wielu osobom żyje się po prostu gorzej. W wyniku tego wszyscy starają się walczyć o każdy, nawet najmniejszy i najsłabszy promień słońca. Również w domu.

Read more

Adaptacja loftu – najlepsze inspiracje

Adaptacja loftu w taki sposób, by uzyskać przyjazne mieszkańcom mieszkanie nie zawsze jest łatwym zadaniem. Potrzeba dużej dawki kreatywności, aby z przestrzeni niekoniecznie dobrze dostosowanej do zamieszkania uczynić komfortowy i nowoczesny dom. Jak zmienić każdą przestrzeń w kreatywnie urządzony loft?

Read more

Mieszkanie w kamienicy – jak ciekawie wykorzystać wysokie przestrzenie

Mieszkanie w kamienicy to ogromne możliwości i klimat – zupełnie inne niż w przypadku mieszkań w nowym budownictwie. Mieszkania w kamienicy mają jednak pewną cechę, która może być zarówno dużą wadą, jak i szansą na ciekawe wykorzystanie – są bardzo wysokie. Jak wykorzystać wysokie przestrzenie w kamienicy, by jak najwięcej na tym zyskać?

Read more

Wnętrzarskie inspiracje na rok 2020

Trendy wnętrzarskie z roku na rok staja się coraz ciekawsze i bardziej interesujące. Dzięki temu, że zmieniają się one tak regularnie, nie można narzekać w żadnym wypadku na nudę w mieszkaniu, w którym jego właściciel lub mieszkaniec będzie starał się nadążyć za modą. Na co zatem powinno się zwracać uwagę i co przygotowali dla nas specjaliści na nowy, rok 2020?

Read more

Wiosenne inspiracje w dekoracji wnętrz

Wiosna to czas nadziei, nowego życia i narodzin. Gdy nadchodzi wiosna, każdy z nas budzi się ze swego zimowego letargu i zaczyna żyć pełnią życia. Nic zatem dziwnego, że wiele osób chce, aby wiosna pozostawała z nimi nieco dłużej i z tego powodu szukają sposobu na to, aby wiosnę zawrzeć także w wystroju swojego mieszkania. W jaki sposób można to zrobić?

Read more